W związku z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) czyli RODO, wprowadzamy wymagane zabezpieczenia danych osobowych oraz informujemy Użytkowników o przetwarzaniu ich danych osobowych i zasadach na jakich się to odbywa.

Administratorem danych osobowych Użytkowników jest Pomorskie Towarzystwo Filozoficzno-Teologiczne z siedzibą w Gdańsku ul. Lendziona 8/1A, 80-264 Gdańsk, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapewniamy Państwa, że PTFT przykłada ogromną wagę do ochrony prywatności Użytkowników i jako administrator danych chroni je i zabezpiecza przed dostępem osób nieupoważnionych.

Przechowujemy i przetwarzamy dane takie jak (jeżeli zostały podane): Państwa imię, nazwisko i adres e-mail. Dane są przechowywane w celach kontaktowych oraz przesyłania informacji dotyczących inicjatyw naukowych, edukacyjnych, wykładowych, konferencyjnych oraz wydawniczych organizowanych przez PTFT.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Państwa danych. Dane przechowywane są z należytą starannością również przez osoby, organizacje, jak i firmy zewnętrzne (np. biuro rachunkowe) współpracujące z PTFT(regulują to odrębne umowy zawarte z poszczególnymi podmiotami ). Nie udostępniamy Państwa danych innym podmiotom.

Jeśli ktoś z Państwa nie życzy sobie otrzymywać dalszych informacji lub chce uzyskać dodatkowe informacje proszę pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.